Poranki
Od maślanki

Zacznij dzień z Maślanką Mrągowską
i weź udział w konkursie!

Jubileuszowy konkurs Dla wszystkich Maślankowiczów.

Czas trwania
konkursu:
5-30.09

Nagrody: 2x Thermomix, 7x Głośnik Marshall

Zasady konkursu

 1. Kup Maślankę Mrągowską. Zachowaj paragon.
 2. Opisz, jak wygląda Twój poranek z Maślanką Mrągowską.
 3. Wyślij zgłoszenie i wygraj!

Laureatom gratulujemy!

 • Maria

  daje moc inspiracji, by pomysłów mieć nie mało. Biorę łyka i przez życie ruszam śmiało. Gdy szare komórki przegrzane mam jak opony Ferrari, gdy neurony działają w trybie Atari. Gdy widok profesora przeraża jak rafting na Niagara, gdy na myśl o egzaminach przechodzi ciara. Gdy zaliczenie semestru wydaje się trudniejsze od wspinaczki na Mount Evereście - gdy marzę o wakacjach, a tu poprawki jeszcze. Pogoda ducha i pewność siebie wraca jednym łykiem - Maślanka Mrągowska jest z rana moim bzikiem!

 • Joanna

  Mój poranek z Maślanką Mrągowską jest jak gama - kompozycją mistrzowską: [DO]skonała jest Maślanka Brzoskwiniowa [RE]welacyjnie placuszkom smaku doda! [MI]łością darzę koktajle, one na śniadanie są the best. [FA]ntastyczną bazą do nich Maślanka Naturalna jest. [SOL]idna porcja Maślanki Stracciatella [LA]tem, jesienią, zimą i wiosną sprawia, że jestem uśmiechnięta [SI]ły, energii i mocy od rana Maślanka Mrągowska dodaje [DO]skonała jest, dlatego całej rodzinie ją podaję. Kompozytorka Joanna

 • Agnieszka

  Mój poranek z Maślanką Mrągowską jest jak z bajki, Ale nie o kocie co palił fajki. Jest słodki, jak miód Kubusia Puchatka, Piękny, jak Baby Jagi chatka. Energiczny, jak z gumijagod sok, Szybki, jak w butach stumilowych krok. Uroczy, jak Kapturek Czerwony, Jak Smerfetka w wiosce Smerfów - wyjątkowy. To wszystko za sprawą Mrągowskiej Maślanki, A ja uwielbiam takie poranki. Nastraja mnie zawsze na każdy dzień, A ja wiem, że wszystko co złe, odejdzie w cień.

 • Władysław

  W poniedziałek Owoce leśne piję do śniadania, we wtorek Naturalna sen z powiek mi zgania. Środa - Mango i kardamon oraz Truskawkowa, w czwartek Mrągowska brzoskwiniowa. Pieczone jabłko jest smakiem piątku, bo to weekendu początek, dlatego Mrągowską Pieczone jabłko wybieram zawsze na piątek. W soboty późno wstaję, nie pytajcie dlaczego, a kiedy już wstanę to do śniadania raczę się Stracciatellą. Tak przez cały tydzień na Mrągowską mam chęć. A w niedzielę losowanie, na kogo wypadnie, na tego bęc!

 • Mikołaj

  U nas w domu każde ranki, zaczynamy od Maślanki. Wszystkich pytam o zachcianki, I nalewam im do szklanki: Pierwsza żona: hej Królowo! Masz ochotę na Mrągowską truskawkową? Dalej córka - Ciao Bella! Co dla Ciebie? Straciatella? Wstał też młody, kawał byka, - Synku, naturalnej chciałbyś łyka? Brzoskwiniowa- to dla dziadka, Bo dla babci są pieczone jabłka, Gdy zachcianki już spełnione, Czas na moje ulubione, Maślankowe mango z kardamonem. Z nią co rano radość i sielanka, To Mrągowska jest maślanka!

 • Karolina

  Maślanka Mrągowska pochodzi z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, ale potrafi też przenieść zmysły za Wielką Wodę. To dzięki niej pankejki są tak miękkie, a wariant smakowy z borówką amerykańską osładza wczesne wstawanie. Posiłek rodem z USA dopełnia milk shake, a raczej buttermilk shake, bo prym wiedzie tu truskawkowa maślanka. Na śniadanie mam 20 minut, czyli tyle ile trwa odcinek Przyjaciół. Tak rozpoczęty dzień sprawia, że do biura idę z amerykańskim luzem i hollywoodzkim uśmiechem na twarzy!

 • Marcin WOjciechowski

  Poranek z Maślanką Mrągowską zawsze rozpoczyna się bosko. Najlepsza jest na śniadanie – z nią każde wychodzi danie. Koktajle, muesli, racuchy – jem je bez cienia skruchy. Ja piję wymyślny shake – moja córka woli pancake. Witamin moc kryje jej wieko, do tego jest całkiem eko. Z Mrągowa lokalny to przysmak - chciałbym wlać ją do ThermomiXa. Niech cały dowie się świat – Mrągowska ma już 25 lat!

 • Damian

  od korka się zaczyna, do kuchni zbiega cała rodzina! Korek się robi do korka „mrągowskiego”, każdy chce dopaść do napoju najlepszego. Każdy z domowników wie doskonale, że maślanka ta gasi pragnienie doskonale! Jest pożywna i bogata w odżywcze składniki, dzięki niej ciśnienie krwi robi.. uniki! To źródło witamin z grupy B, wapnia i fosforu, więc co poranek dochodzi w rodzinie do sporu!:) Dlatego właśnie sytuację tę ozdrowiłem i cztery butelki z inicjałem w lodówce postawiłem! (= ^..^)_且

 • Agnieszka

  Zaczyna się niespiesznie bo tym co przyjemne lubię się delektować,w rytmie maślankowych bitów niespiesznie bansować.Poranek i Maślanka Mrągowska wspólny flow mają,z dodatkiem owoców idealnie się uzupełniają.Uwielbiam to Nasze poranne wspólne chillowanie,idealnie wpisujące się w moje śniadanie. Gdy dzień z Maślanką Mrągowską zaczynam wiem że wszystko mogę,ale nic nie muszę,a na drugie śniadanie i kolację też się na Maślankę skuszę.